مسابقات دوومیدانی قهرمانی دانش‌آموزان دختر

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده | 0

مسابقات نونهالان و نوجوانان دوومیدانی بین دانش‌آموزان دختر ناحیه ۳ اهواز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

نتایج این مسابقات در مقطع ابتدایی دختران به شرح زیر می باشد:
نتایج تیمی
مقام اول دبستان حمزه با ۳۱ امتیاز
مقام دوم دبستان آزادگان با ۲۸ امتیاز
مقام سوم دبستان اندیشه های خلاق با ۱۸ امتیاز
مقام چهارم دبستان شاهد فاطمیه با ۱۲ امتیاز
مقام پنجم دبستان نرگس با ۷ امتیاز
مقام ششم دبستان محدثه

نتایج انفرادی مقطع ابتدایی:
۱۰۰ متر
مقام اول فاطمه چراغی دبستان آزادگان
مقام دوم ام البنین باوی دبستان حمزه
مقام سوم فاطمه ابوطالبی دبستان حمزه

۶۰ متر با مانع
مقام اول فاطمه چراغی دبستان آزادگان
مقام دوم آرزو نبوی دبستان شاهد فاطمیه
مقام سوم فاطمه ابوطالبی دبستان حمزه

۶۰۰ متر ابتدایی
مقام اول فاطیما عچرش دبستان آزادگان
مقام دوم درسا سفید دبستان حمزه
مقام سوم ام البنین باوی دبستان حمزه

پرتاب توپ ابتدایی
مقام اول روژان دانیال پور دبستان نرگس
مقام دوم آیلا پی داودی دبستان حمزه
مقام سوم نجمه موسوی دبستان حمزه

پرتاب وزنه ابتدایی
مقام اول نازنین کریمی شوشتری دبستان شاهد فاطمیه
مقام دوم هستی نصیری اندیشه های خلاق
مقام سوم هانیا ممبینی اندیشه های خلاق

پرش طول ابتدایی
مقام اول فاطیما عچرش دبستان آزادگان
مقام دوم غزل هواخور دبستان اندیشه های خلاق
مقام سوم بهاره امیری دبستان اندیشه های خلاق

نتایج تیمی مقطع متوسطه اول :
مقام اول مدرسه کوثر با ۷۰ امتیاز
مقام دوم مدرسه پژوهش با ۳۸ امتیاز

نتایج انفرادی متوسطه اول
۱۰۰ متر
مقام اول نیایش مریدیان مدرسه کوثر
مقام دوم رژینا علیجانی مدرسه پژوهش
مقام سوم نیایش شهیدی مدرسه کوثر

۲۰۰ متر
مقام اول فاطمه عطار مدرسه کوثر
مقام دوم ستایش رنجبر مدرسه کوثر
مقام سوم مهسا رضایی مدرسه پژوهش

۴۰۰ متر
مقام اول یاسمن عیدی پور مدرسه کوثر
مقام دوم مینا رنجبر مدرسه پژوهش
مقام سوم کوثر طلائیان مدرسه پژوهش

۸۰۰ متر
مقام اول سوگند رنجبر مدرسه کوثر
مقام دوم مریم باوی مدرسه پژوهش

۱۰۰ متر مانع
مقام اول ستایش رنجبر مدرسه کوثر
مقام دوم مینا رنجبر مدرسه پژوهش
مقام سوم نیایش مریدیان مدرسه کوثر

پرش طول
مقام اول نیایش شهیدی مدرسه کوثر
مقام دوم مینا رنجبر مدرسه پژوهش
مقام سوم سوگند رنجبر مدرسه کوثر

پرتاب وزنه
مقام اول ستایش رنجبر مدرسه کوثر
مقام دوم مریم باوی مدرسه پژوهش
مقام سوم فاطمه عطار مدرسه کوثر

دیدگاهتان را بنویسید